Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

     baner-BC-18             baner-DLB3012

WLKS Borek Wlkp. zaprasza na Super Puchar Polski.

wlks bor wlkp

WLKS w Borku Wlkp., zaprasza wszystkich miłośników Kopa Sportowego oraz Baśki na weekend o Super Puchar Polski w Kopa i Baśkę.

 

Kolejnym wyzwaniem dla wszystkich miłośników kopa i baśki będą turnieje w Borku Wlkp w dniu 26 maja 2018 roku o godz. 18 o Super Puchar Polski w Kopa i Baśkę pod patronatem Banku Spółdzielczego w Jarocinie. Turniej w wersji 4 rund w klasyfikacji indywidualnej, drużynowej i par. Super Puchar Polski w Kopa i Baśkę zostanie rozegrany w czterech odmianach Kopa i Baski z: As kier i 10 kier (bez granów), As kier i 10 kier z granami (Kaszebe Baszka), z As kier i 10 trefl (Kop) i czarna Baśka z As trefl i as pik z granami.

 

Turniej odbędzie się w Sali sportowej w Borku Wlkp. ul. Szkolna 1. tel kont 603 80 95 47. Na turniej zaprasza Bank Spółdzielczy w Jarocinie i WLKS w Borku Wlkp.

Natomiast 27 maja 2018 o godz. 13 zostanie rozegrany Super Puchar Polski w Kopa Sportowego pod patronatem Powiatowego Banku Spółdzielczego w Gostyniu. Podczas turnieju rozegranych zostanie 5 rund sportowych wg regulaminu Wielkopolskiej Ligi Kopa Sportowego Turniej będzie prowadzony w czterech klasyfikacjach: indywidualnej, par, drużynowej i kobiet z zgodnie z przepisami gry w kopa Sportowego z As kier i 10 trefl.

 

Turniej odbędzie się w Sali sportowej w Borku Wlkp. ul. Szkolna 1. tel kont 603 80 95 47. Na turniej zaprasza Powiatowy Bank Spółdzielczy w Gostyniu i WLKS w Borku Wlkp.,

 

Serdecznie zapraszam

Prezes WLKS - Hieronim Tacka

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg